go2sat uydu ınternet

Biz Kimiz?

Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından Uydu Haberleşme ve ISS Hizmeti için yetkilendirilmiş olan Balkan Telekom, başta Türkiye olmak üzere Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde uydu haberleşme hizmeti sunmaktadır.

Balkan Telekom, Eutelsat Broadband, Avanti ve Telenor firmalarının Türkiye yetkili distribütörü olarak uydudan internet hizmetlerini go2sat markası ile sunmaktadır.

alanında uzman

Balkan Telekom kurulduğundan bugüne kadar yalnızca uydu üzerinden haberleşme hizmetleri sunmaktadır. Dolayısıyla konusuna hakim uzman kadrosu ile en yeni teknolojileri uygun maliyetlerle müşterilerine sunabilmektedir.

dinamik ve hızlı

Balkan Telekom, müşterilerine güvenilir ve en hızlı şekilde çözüm üretebilmek için iş süreçlerini optimize etmiştir.. Hizmet sunumunda kullanılan tüm cihazları yedekli şekilde barındıran Balkan Telekom, onaydan 24 saat sonra tüm Türkiye'de kurulum gerçekleştirebilir.

YAYGIN SERVİS AĞI

go2sat uydu internet hizmetitüm Türkiye'de 81 ilde yaygın teknik servis ağı ile sunulmaktadır. Balkan Telekom'un tecrübeli teknik destek ekibi, sahada oluşabilecek arızalar için bu servis ağını kullanmaktadır.

ISO 27001 SERTİFİKALI

Balkan Telekom, bilgi güvenliği alanında ISO 27001:2005 sertifikasına sahiptir. ISO 27001:2005 kurumlarda bilgi güvenliği yönetim sisteminin yürütülmesine rehberlik eden ve özelliklerini belirleyen uluslararası bir standarttır.

[contact-form-7 id=”8″ title=”Contact Modal”]